Alice – Groen – Leren Jas Dames

165.00

Alice – Perfecto classic dames gemaakt van soepel lamsleer. Ideale jack voor een stoere motorlook. Lichte motor jack gemaakt van hoogwaardig lamsleer. Mooi afgewerkt en opvallende zilver ritsen en knopen. 2 binnenzakken waarvan 1 met rits. Deze jas valt normaal. let op bevat geen beschermstukken.

Green
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
L
M
S
XL
XS
Clear

Alice – Perfecto classic dames gemaakt van soepel lamsleer. Ideale jack voor een stoere motorlook. Lichte motor jack gemaakt van hoogwaardig lamsleer. Mooi afgewerkt en opvallende zilver ritsen en knopen. 2 binnenzakken waarvan 1 met rits. Deze jas valt normaal. let op bevat geen beschermstukken.

color

Green

Size

2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, L, M, S, XL, XS

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alice – Groen – Leren Jas Dames”