BIKER Kids – Denim

89.99

SKU: N/A

de BIKER KIDS jas is een stoer leren jasje voor zowel meisjes als jongens. de BIKER kids is gemaakt van hoogwaardig kwaliteit lamsleer en afritsbaar fleece capuchon. Met twee binnenzakken waarvan 1 met rits, vier buiten zakken allen voorzien van ritsen. Beschikbaar voor kinderen vanaf 3 jaar (vanaf maat 98).

Black
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
104
110
116
122
128
134
140
146
98
Clear
Category: Tag:

de FIFTY EIGHT KIDS jas is een stoer lerenjas voor kinderen. de FIFTY EIGHT kids is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit lamsleer. Afritsbare fleece capachon. Met 2 binnenzakken waarvan 1 met rits, 4 buiten zakken allen voorzien van ritsen. Mooi afgewerkte afritsbare bodywarmer. Beschikbaar voor kinderen vanaf 4 jaar (vanaf maat 98).

color

Black

kids size

104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 98

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIKER Kids – Denim”