Billy Brown Heren

89.95

  • Kleur: zwart
  • Prijs: 89,95 euro
  • Categorie: leren jas heren
Brown
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
2XL
3XL
4XL
5XL
L
M
S
XL
Clear
  • Kleur: zwart
  • Prijs: 89,95 euro
  • Categorie: leren jas heren
color

Brown

Size

2XL, 3XL, 4XL, 5XL, L, M, S, XL

There are no reviews yet.

Be the first to review “Billy Brown Heren”

Your email address will not be published. Required fields are marked *