Colin Black Heren

299.99

SKU: N/A

COLIN leren jas voor heren is gemaakt van hoogwaardig kwaliteit lamsleer. Deze jas gemaakt van zacht en comfortabel leer en is voorzien van een dubbele kraag. Heerlijk warm in de winter. De dubbele kraag is uitritsbaar om de jas op de minder koude dagen te kunnen dragen. Beschikbaar in verschillende kleuren en maten.

Black
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
2XL
3XL
4XL
5XL
L
M
S
XL
XS
Clear

COLIN leren jas voor heren is gemaakt van hoogwaardig kwaliteit lamsleer. Deze jas gemaakt van zacht en comfortabel leer en is voorzien van een dubbele kraag. Heerlijk warm in de winter. De dubbele kraag is uitritsbaar om de jas op de minder koude dagen te kunnen dragen. Beschikbaar in verschillende kleuren en maten.

color

Black

Size

2XL, 3XL, 4XL, 5XL, L, M, S, XL, XS

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colin Black Heren”

Your email address will not be published. Required fields are marked *