FIFTY EIGHT Denim Brown Heren

229.00

de FIFTY EIGHT heren jas is een mooie retro motorjas voor heren gemaakt voor de stoere motorrijder. the FIFTY EIGHT is voorzien van uitneembare CE beschermstukken. Deze herenjack is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit lamsleer en afritsbare fleece capuchon. Met twee binnenzakken waarvan 1 met rits, vier buiten zakken allen voorzien van ritsen. Mooi afgewerkte afritsbare bodywarmer. Zeer complete motorjas. De maat valt normaal uit. We hebben meestal tot 10XL in ons collectie. Neem gesrust contact met ons op indien je een aangepaste maat nodig hebt.

Denim Brown
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
10XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
7XL
8XL
9XL
L
M
S
XL
XS
Clear
Category:

de FIFTY EIGHT heren jas een mooie Retro motorjas voor heren gemaakt voor de stoere motorrijder. the FIFTY EIGHT is voor zien van uitneembare CE beschermstukken. Gemaakt van hoogwaardige kwaliteit lamsleer. Afritsbare fleece capachon. Met 2 binnenzakken waarvan 1 met rits, 4 buiten zakken allen voorzien van ritsen. Mooi afgewerkte afritsbare bodywarmer. Zeer complete motorjas. Deze Maat valt normaal. We hebben meestal tot 10XL in ons collectie. Neem gesrust contact met ons op.

color

Denim Brown

Size

10XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL, L, M, S, XL, XS

There are no reviews yet.

Be the first to review “FIFTY EIGHT Denim Brown Heren”