FIFTY EIGHT Kids – denim

89.99

SKU: N/A

de FIFTY EIGHT KIDS jas is een stoer leren jas geschikt voor zowel meisjes als jongens. de FIFTY EIGHT kids is gemaakt van hoogwaardig kwaliteit lamsleer en voorzien van een afritsbare fleece capuchon. Met twee binnenzakjes waarvan 1 met rits en vier zakken aan de voorzijde, allen voorzien van ritsen. Beschikbaar voor kinderen vanaf 3 jaar (vanaf maat 98).

 

Denim
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
104
110
116
122
128
134
140
146
98
Clear
Category: Tag:

de FIFTY EIGHT KIDS jas is een stoer lerenjas voor kinderen. de FIFTY EIGHT kids is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit lamsleer. Afritsbare fleece capachon. Met 2 binnenzakken waarvan 1 met rits, 4 buiten zakken allen voorzien van ritsen. Mooi afgewerkte afritsbare bodywarmer. Beschikbaar voor kinderen vanaf 4 jaar (vanaf maat 98).

color

Denim

kids size

104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 98

There are no reviews yet.

Be the first to review “FIFTY EIGHT Kids – denim”