FIFTY EIGHT Two Tone Heren

229.00

SKU: 9015-DF-2-1-2

de FIFTY EIGHT heren jas een mooie Retro motorjas voor heren gemaakt voor de stoere motorrijder. the FIFTY EIGHT is voorzien van uitneembare CE beschermstukken. Gemaakt van hoogwaardige kwaliteit lamsleer. en afritsbare fleece capachon. Met twee binnenzakken waarvan 1 met rits en vier buiten zakken, allen voorzien van ritsen. Deze jas bevat een afritsbare bodywarmer, om zo het hele jaar door te kunnen gebruiken.

2 Tone
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
10XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
7XL
8XL
9XL
L
M
S
XL
XS
Clear
Category:

de FIFTY EIGHT heren jas een mooie Retro motorjas voor heren gemaakt voor de stoere motorrijder. the FIFTY EIGHT is voor zien van uitneembare CE beschermstukken. Gemaakt van hoogwaardige kwaliteit lamsleer. Afritsbare fleece capachon. Met 2 binnenzakken waarvan 1 met rits, 4 buiten zakken allen voorzien van ritsen. Mooi afgewerkte afritsbare bodywarmer. Zeer complete motorjas. Deze Maat valt normaal. We hebben meestal tot 10XL in ons collectie. Neem gesrust contact met ons op.

color

2 Tone

Size

10XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL, L, M, S, XL, XS

There are no reviews yet.

Be the first to review “FIFTY EIGHT Two Tone Heren”

Your email address will not be published. Required fields are marked *