LUKA Brown Heren

179.99

LUKA by Urban 5884 Amsterdam is een stoere leren jas heren. Gemaakt van zacht en soepel lamsleer van hoogwaardig kwaliteit. Getailleerd jasje met een mooie pasvorm voor heren die er ook graag stijlvol uitzien. Dit is een zwart leren jas, ook verkrijgbaar in het donkerbruin.

Deze jas valt klein, overweeg een maat groter.

Brown
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
2XL
3XL
4XL
5XL
L
M
S
XL
Clear

LUKA by Urban 5884 Amsterdam is een stoere leren jas heren. Gemaakt van zacht en soepel lamsleer van hoogwaardig kwaliteit. Getailleerd jasje met een mooie pasvorm voor heren die er ook graag stijlvol uitzien. Dit is een zwart leren jas, ook verkrijgbaar in het donkerbruin.

Deze jas valt klein, overweeg een maat groter.

color

Brown

Size

2XL, 3XL, 4XL, 5XL, L, M, S, XL

There are no reviews yet.

Be the first to review “LUKA Brown Heren”

Your email address will not be published. Required fields are marked *