Rising Star Black

229.99

Rising Star gents by Urban Leather, bevat verwijderbare protectoren en binnenvoering om de jas zowel op de motor/scooter of casual te kunnen dragen. Heeft een denim look met rode strepen op de schouders en ster badges op de mouwen.

Black
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
L
M
S
XL
Clear

Rising Star gents by Urban Leather, bevat verwijderbare protectoren en binnenvoering om de jas zowel op de motor/scooter of casual te kunnen dragen. Heeft een denim look met rode strepen op de schouders en ster badges op de mouwen.

color

Black

Size

2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, L, M, S, XL

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rising Star Black”

Your email address will not be published. Required fields are marked *